FoodGuru MK - Повеќе од достава на храна
Loading...
Додадено во кошничка!
-->
-->
Категории на храна
Појадок, домашно, апетисани
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Пијалоци
Ресторани »
Најави се
Појадок, домашно, апетисани
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Пијалоци
Најави се на
Погрешена лозинка. Пробај со ја заборавив лозинката!
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Додадено во омилени

Што ќе јадеш денес?

Пребарувај храна по категории

Сакаш да знаеш што се нарачува најмногу?

Листа од достапни ресторани

Repete Domasna Kujna

Затворено
Vega

Затворено
Bife Celik

Затворено
Enriko

13:00 - 21:30
MS Street Food

13:00 - 20:15
Star Ocean

13:00 - 21:30
Eatalian Pizza

10:00 - 21:30
Martini

13:00 - 21:30
Gostilnica Kaj Bale

Затворено
Apetisani Bosfor

13:00 - 21:30
Turist Plostad

13:00 - 21:30
Idadija M

13:00 - 21:30
White Horse

Затворено
Public Room

13:00 - 20:00
Slatkogram

Затворено
Mama

Затворено
Fluffy

13:00 - 21:30
La Puerta

Затворено
Centar Bar

Затворено
BigZ

Затворено
Step to Food

Затворено
Pizza House

13:00 - 19:00
Drama

17:00 - 21:30
Mini Pani Rekord

Затворено
Fast Food Petle

13:00 - 21:00
BKW Hybrid Bar

Затворено
Lokmades

13:00 - 21:30
Chocoworld

13:00 - 21:30
Gemak

10:00 - 18:00
Pork & Bread

Затворено
Pub Porta

Затворено
Trend Giro Bar

13:00 - 21:30
Zanzibar

Затворено
Happy Salad

Затворено
Breadway

13:00 - 19:00
Chocolart

09:00 - 13:30
Gran Club

Затворено
Healthy Wealthy Bistro

Затворено
Breakfast Club by Shortbus

Затворено
Brick Eat

Затворено
Donut Bar Skopje

Затворено
Jes Pasta

Затворено
Palma

13:00 - 21:30
Gustoso

13:00 - 18:00
Mini Pani Leptokarija

Затворено
Street Food

Затворено
Joy Cafe & Bakery

Затворено
Big Five

Затворено
Creperie

Затворено
Zafir

13:00 - 21:00
Sugar Cube

Затворено
DoBar Bar

Затворено
Hotel Russia

13:00 - 19:30