FoodGuru MK - Повеќе од достава на храна
Loading...

Драги гуруа денеска работиме од 13:00-22:00 ! ❤️

Додадено во кошничка!
-->
-->
Категории на храна
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Ресторани »
Најави се
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Најави се на
Погрешена лозинка. Пробај со ја заборавив лозинката!
Запомни ме?
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Мексиканско
Додадено во омилени
Калифорнија Бурито
By Tex Mex Puerta
160 ДЕН
Криспи Пуерта Бурито
By Tex Mex Puerta
170 ДЕН
Бурито со Халапењо
By Tex Mex Puerta
170 ДЕН
Пилешко Пуерта Ролињо
By Tex Mex Puerta
130 ДЕН
Ранчеро Текс Бурито
By Tex Mex Puerta
180 ДЕН
Бурито со Гвакамоле
By Tex Mex Puerta
150 ДЕН
Домашен Пуерта Начос Чипс
By Tex Mex Puerta
100 ДЕН
Кесадиља Пуерта
By Tex Mex Puerta
160 ДЕН
Вегетаријанско Пуерта Бурито
By Tex Mex Puerta
130 ДЕН
Фит Текс Бурито
By Tex Mex Puerta
180 ДЕН
Свински BBQ Врап
By Konec
200 ДЕН
Пилешки Врап Империјал
By SK Mabel 2020
135 ДЕН
Пикантен Торпедо Врап
By SK Mabel 2020
135 ДЕН
Веган Врап
By SK Mabel 2020
125 ДЕН
Веге Врап
By SK Mabel 2020
125 ДЕН
Пилешки Интегрален Врап
By Brick Eat
200 ДЕН
Бурито Направи Сам
By Tex Mex Puerta
100 ДЕН
Веган Самосас
By Tex Mex Puerta
80 ДЕН
Веге Самосас
By Tex Mex Puerta
80 ДЕН
Самосас со Бафало Пилешко Месо
By Tex Mex Puerta
80 ДЕН
Pollo Burrito
By Mucho Fresco
180 ДЕН
Pork Burrito
By Mucho Fresco
210 ДЕН
Veggie Burrito
By Mucho Fresco
170 ДЕН
Tuna Melt Quesadilla
By Mucho Fresco
190 ДЕН
Quesadilla Pollo
By Mucho Fresco
200 ДЕН
Pork Quesadilla
By Mucho Fresco
240 ДЕН
Јунешки Онион Врап
By Konec
230 ДЕН
Свински Онион Врап
By Konec
210 ДЕН
Свински Sweet Mayo Врап
By Konec
200 ДЕН
Пилешки Кари Врап
By Konec
170 ДЕН
Чизи Бурито
By Tex Mex Puerta
160 ДЕН
Барбакоа Бурито
By Tex Mex Puerta
210 ДЕН
Карнитас Бурито
By Tex Mex Puerta
200 ДЕН
Mendez Burrito
By Tacos Jam
225 ДЕН
Chipotle Burrito
By Tacos Jam
205 ДЕН
El Buche Taco
By Tacos Jam
195 ДЕН
Tako - Jam Taco
By Tacos Jam
195 ДЕН
Quesadilla El Barbacoa
By Tacos Jam
205 ДЕН
Vespucii Burrito
By Tacos Jam
195 ДЕН
Santa Fe Burrito (Vegetarian)
By Tacos Jam
195 ДЕН
Taco-Jam Quesadilla
By Tacos Jam
195 ДЕН
El Barbacoa Taco
By Tacos Jam
195 ДЕН
El Pollo Taco
By Tacos Jam
185 ДЕН
Los Caros Taco
By Tacos Jam
175 ДЕН
El Buche Nachos
By Tacos Jam
195 ДЕН
El Pollo Nachos
By Tacos Jam
215 ДЕН
Taco - Jam Nachos
By Tacos Jam
215 ДЕН
Los Coros Nachos
By Tacos Jam
195 ДЕН
El Buche Cornitos Taco
By Tacos Jam
195 ДЕН
El Pollo Cornitos Taco
By Tacos Jam
185 ДЕН
Бурито
By Irish Pub
180 ДЕН
Пилешко Бурито
By Irish Pub
140 ДЕН
Salt & Pepper Бурито
By Irish Pub
180 ДЕН
Бургер Бурито
By Irish Pub
150 ДЕН
TEX-MEX Бурито
By Irish Pub
170 ДЕН
House Бурито
By Irish Pub
150 ДЕН
Combo Мezze
By Mezze Grill
1300 ДЕН