FoodGuru MK - Повеќе од достава на храна
Loading...

Драги гуруа, нарачки примаме од 13.00! ♥️

Додадено во кошничка!
-->
-->
Категории на храна
Појадок, домашно, апетисани
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Пијалоци
Ресторани »
Најави се
Појадок, домашно, апетисани
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Пијалоци
Најави се на
Погрешена лозинка. Пробај со ја заборавив лозинката!
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Скара
Додадено во омилени
Пилешки Зачинети Крилца
By Fast Food Petle
290 ДЕН
Пилешки Стек - Промо
By Fast Food Petle
170 ДЕН
Панирани Печурки
By Gran Club
120 ДЕН
Бечка Шницла
By Gran Club
300 ДЕН
Пилешки Прсти
By Fast Food Petle
490 ДЕН
Пилешки Прсти - Промо
By Fast Food Petle
180 ДЕН
Свински Ражничи
By Public Room
340 ДЕН
Плескавица Ќерпич
By Idadija M
230 ДЕН
Тенок Димен Колбас
By Idadija M
100 ДЕН
Селско Месо
By Idadija M
270 ДЕН
Потковица
By Idadija M
380 ДЕН
Јунешки Џигер
By Idadija M
130 ДЕН
Пилешки Прсти
By Idadija M
190 ДЕН
Порција Уштипци
By Idadija M
210 ДЕН
Шарска Плескавица
By Idadija M
190 ДЕН
Порција 10 Ќебапи
By Idadija M
170 ДЕН
Телешка Кременадла
By Idadija M
580 ДЕН
Увијач
By Idadija M
190 ДЕН
Пилешки Стек
By Idadija M
160 ДЕН
Плескавица Идадија
By Idadija M
200 ДЕН
Свинско филе во сос
By Gostilnica Kaj Bale
320 ДЕН
Шарска Плескавица
By Gostilnica Kaj Bale
190 ДЕН
Свински Ражнич
By Gostilnica Kaj Bale
180 ДЕН
Похован Пилешки Стек
By Gostilnica Kaj Bale
180 ДЕН
Плескавица Хит
By Gostilnica Kaj Bale
260 ДЕН
Свинска Коленица
By Gostilnica Kaj Bale
300 ДЕН
Чадена Сланина
By Gostilnica Kaj Bale
180 ДЕН
Бела Вешалица
By Gostilnica Kaj Bale
200 ДЕН
Џигер во марамица
By Gostilnica Kaj Bale
170 ДЕН
Ребро во фурна
By Gostilnica Kaj Bale
320 ДЕН
Ќофте - Кебап
By Gostilnica Kaj Bale
15 ДЕН
Пилешки Стек
By Gostilnica Kaj Bale
140 ДЕН
Полнет Пилешки Стек
By Gostilnica Kaj Bale
190 ДЕН
Свински Увијач
By Gostilnica Kaj Bale
200 ДЕН