FoodGuru MK - Повеќе од достава на храна
Loading...
Додадено во кошничка!
-->
-->
Категории на храна
Појадок, домашно, апетисани
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Пијалоци
Ресторани »
Најави се
Појадок, домашно, апетисани
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Пијалоци
Најави се на
Погрешена лозинка. Пробај со ја заборавив лозинката!
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Салати
Додадено во омилени
Хумус Салата
By Vega
210 ДЕН
Веган Протеин Салата
By Vega
210 ДЕН
Цезар Вафла Салата
By Martini
240 ДЕН
Фреш Вафла Салата
By Martini
210 ДЕН
Рукола Вафла Салата
By Martini
210 ДЕН
Прованса Салата
By BKW Hybrid Bar
320 ДЕН
Нане-Нане Салата
By BKW Hybrid Bar
340 ДЕН
Цезар Салата
By BKW Hybrid Bar
320 ДЕН
Маракеш Салата
By BKW Hybrid Bar
270 ДЕН
Домат салата со печурки
By Gran Club
170 ДЕН
Цезар салата
By Gran Club
210 ДЕН
Туна Салата
By Gran Club
200 ДЕН
Power Salad
By Brick Eat
260 ДЕН
Цезар Салата
By Pub Porta
240 ДЕН
Цезар Салата
By Sugar Cube
200 ДЕН
Туна Салата
By Sugar Cube
180 ДЕН
Мешана Салата
By Sugar Cube
140 ДЕН
Шопска салата
By Sugar Cube
150 ДЕН
Цезар Салата
By White Horse
200 ДЕН
Витамино Бар Салата
By White Horse
170 ДЕН
Туна Салата
By White Horse
180 ДЕН
Салата Тетовска Рапсодија
By Public Room
290 ДЕН
Витаминска Салата
By Public Room
230 ДЕН
Вкусна Салата
By Public Room
270 ДЕН
Мешана Салата
By Enriko
180 ДЕН
Тробојна Салата
By Enriko
240 ДЕН
Цезар Салата
By Enriko
280 ДЕН
Капрезе Салата
By Enriko
220 ДЕН
Таратор
By Enriko
140 ДЕН
Витаминска Салата
By Fast Food Petle
110 ДЕН
Ева Салата
By Fast Food Petle
140 ДЕН
Цезар Салата
By Fast Food Petle
160 ДЕН
Гиро Салата
By Trend Giro Bar
210 ДЕН
Таратор Салата
By Idadija M
110 ДЕН
Шопска Салата
By Idadija M
130 ДЕН
Македонска Салата
By Idadija M
130 ДЕН
Грчка Салата
By Idadija M
150 ДЕН
Мешана Салата
By Idadija M
100 ДЕН
Компир Салата
By Idadija M
110 ДЕН
Морска Салата
By Enriko
470 ДЕН
Шопска Салата
By Enriko
200 ДЕН
Туна Салата
By Enriko
240 ДЕН
Енрико Салата
By Enriko
280 ДЕН
Салата Горгонзола Ореви
By Enriko
240 ДЕН
Грчка Салата
By Enriko
220 ДЕН
Салата Рукола-Шери Домат
By Enriko
200 ДЕН
Салата Спанаќ - Сланина
By Enriko
280 ДЕН
Супердон Салата
By Happy Salad
230 ДЕН
Калифорнија Салата
By Happy Salad
210 ДЕН
Паста Салата
By Happy Salad
210 ДЕН
Веге Салата
By Happy Salad
170 ДЕН
Хепи Салата
By Happy Salad
220 ДЕН
Протеинска Салата
By Happy Salad
200 ДЕН
Салата „Направи Сам“
By Happy Salad
0 ДЕН
Рукола Салата
By Enriko
160 ДЕН
Таратор Салата
By Enriko
160 ДЕН
Ница Салата
By Enriko
280 ДЕН
Шкампи Салата
By Enriko
320 ДЕН
Горгонзола-Ореви Салата
By Enriko
280 ДЕН
Брокула Салата
By Enriko
240 ДЕН
Спанаќ-Јагоди Салата
By Enriko
280 ДЕН
Тробојна Песто Салата
By Enriko
260 ДЕН
Песто Италијанска Паста Салата
By Enriko
270 ДЕН
Туна Паста Салата
By Enriko
270 ДЕН
Брокула Пилешка Паста Салата
By Enriko
270 ДЕН
Занзибар Салата
By Zanzibar
200 ДЕН
Гоџи Салата
By Healthy Wealthy Bistro
210 ДЕН
Ќефои Салата
By Healthy Wealthy Bistro
170 ДЕН
Нутри Салата
By Healthy Wealthy Bistro
160 ДЕН
Салата од Ракчиња
By Public Room
395 ДЕН
Шпанска Крем Салата со Пилешко
By Public Room
285 ДЕН
Иби Салата
By Public Room
300 ДЕН
Цезар Салата
By Bife Celik
280 ДЕН
Никозија Салата
By Bife Celik
280 ДЕН
Мешана Салата
By Bife Celik
160 ДЕН
Туна Салата
By Bife Celik
200 ДЕН
Грчка Салата
By Bife Celik
180 ДЕН
Шопска Салата
By Bife Celik
180 ДЕН
Македонска Салата
By Bife Celik
170 ДЕН
Таратор Салата
By Bife Celik
180 ДЕН
Марула Салата
By Bife Celik
90 ДЕН
Црвена Зелка Салата
By Bife Celik
90 ДЕН
Цвекло Салата
By Bife Celik
90 ДЕН
Бела Зелка Салата
By Bife Celik
90 ДЕН
Мимоза Салата
By Bife Celik
160 ДЕН
Салата за Двајца
By Bife Celik
480 ДЕН
Топка Руска Крем Салата
By Bife Celik
50 ДЕН
Топка Телешка Крем Салата
By Bife Celik
50 ДЕН
Топка Sаѕики Крем Салата
By Bife Celik
60 ДЕН
Топка Пилешка Крем Салата
By Bife Celik
50 ДЕН
Туна Салата
By Breadway
140 ДЕН
Паста Салата
By Breadway
140 ДЕН
Цезар Салата
By Breadway
140 ДЕН
Авокадо Салата
By Centar Bar
280 ДЕН
Салата со Ракчиња
By Centar Bar
300 ДЕН
Туна Салата
By Centar Bar
240 ДЕН
Цезар Салата
By Centar Bar
220 ДЕН
Салата од Киноа
By Centar Bar
220 ДЕН
Салата од Козјо Сирење
By Centar Bar
240 ДЕН
Шопска Салата
By Centar Bar
180 ДЕН
Шопска Салата
By Turist Plostad
155 ДЕН
Грчка Салата
By Turist Plostad
180 ДЕН
Мешана Салата
By Turist Plostad
180 ДЕН
Зелка Салата
By Turist Plostad
150 ДЕН
Чобан/Македонска Салата
By Turist Plostad
180 ДЕН
Либанска Салата
By Turist Plostad
240 ДЕН
Протеинска Салата
By Turist Plostad
240 ДЕН
Авокадо Салата
By Turist Plostad
230 ДЕН
Пилешка Салата
By Turist Plostad
240 ДЕН
Капрезе Салата
By Turist Plostad
240 ДЕН
Power Салата
By Turist Plostad
260 ДЕН
Комшиска Салата
By Mama
220 ДЕН
Далечно-Источна Салата
By Mama
240 ДЕН
Моцарела Салата
By Happy Salad
240 ДЕН
Горгонзола Салата
By Happy Salad
240 ДЕН
Пршуто Салата
By Happy Salad
220 ДЕН
Пармезан Салата
By Happy Salad
230 ДЕН
Happy Bowl
By Happy Salad
210 ДЕН
Цецина Салата
By Public Room
300 ДЕН
Тако Вафла Салата
By Martini
260 ДЕН
Аминта Вафла Салата
By Martini
250 ДЕН
Печурка Вафла Салата
By Martini
250 ДЕН
Шопска Салата
By Martini
170 ДЕН
Посна Салата
By Martini
170 ДЕН
Туна Вафла Салата
By Martini
240 ДЕН
Вафла Салата со Ракчиња
By Martini
280 ДЕН
Вафла Салата со Лосос
By Martini
290 ДЕН
Салата со морков, брусница и кикирики
By Repete Domasna Kujna
140 ДЕН
Мексиканска Салата
By Repete Domasna Kujna
130 ДЕН
Табуле
By Repete Domasna Kujna
140 ДЕН
Фреска Салата
By Repete Domasna Kujna
80 ДЕН
Зелка Морков Салата
By Repete Domasna Kujna
70 ДЕН