FoodGuru MK - Повеќе од достава на храна
Loading...

Драги гуруа денеска работиме од 13:00-22:00 ! ❤️

Додадено во кошничка!
-->
-->
Категории на храна
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Ресторани »
Најави се
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Најави се на
Погрешена лозинка. Пробај со ја заборавив лозинката!
Запомни ме?
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Азиско
Додадено во омилени
Брокула со кинески печурки во сос од морски плодови (#78)
By Star Ocean
280 ДЕН
Чипс од компири (#73)
By Star Ocean
150 ДЕН
Говедски мускул со печурки во сос од пиво (#58)
By Star Ocean
380 ДЕН
Говедско месо со кромид (#56)
By Star Ocean
280 ДЕН
Кинеска Салата (#20)
By Star Ocean
200 ДЕН
Кинески Леб (#90)
By Star Ocean
30 ДЕН
Компири во соја сос (#72)
By Star Ocean
220 ДЕН
Лигњи во грне (#68)
By Star Ocean
720 ДЕН
Лута салата од зелка (#22)
By Star Ocean
100 ДЕН
Луто Говедско Месо (#50)
By Star Ocean
290 ДЕН
Луто пилешко на царски начин (#31)
By Star Ocean
240 ДЕН
Луто пилешко во слатко-кисел сос (#390)
By Star Ocean
240 ДЕН
Луто Пилешко Месо (#34)
By Star Ocean
230 ДЕН
Луто свинско на царски начин (#40)
By Star Ocean
260 ДЕН
Луто свинско во слатко-кисел сос (#49)
By Star Ocean
290 ДЕН
Луто Свинско Месо (#43)
By Star Ocean
280 ДЕН
Луто телешко во слатко-кисел сос (#54)
By Star Ocean
300 ДЕН
Луто-кисела Супа (#13)
By Star Ocean
90 ДЕН
Мешана Салата (#27)
By Star Ocean
120 ДЕН
Морски плодови во грне (#66)
By Star Ocean
690 ДЕН
Пилешка супа (#12)
By Star Ocean
110 ДЕН
Пилешки Крилца (#30)
By Star Ocean
250 ДЕН
Пилешко со кари (#36)
By Star Ocean
210 ДЕН
Пилешко со печурки (#35)
By Star Ocean
240 ДЕН
Пилешко со зеленчук (#38)
By Star Ocean
220 ДЕН
Пролетни ролници со месо (#92)
By Star Ocean
200 ДЕН
Пролетни ролници без месо (#91)
By Star Ocean
180 ДЕН
Пржен кинески зеленчук во сос од морски плодови (#77)
By Star Ocean
260 ДЕН
Пржен компир на ленти со лук и лут сос (#79)
By Star Ocean
180 ДЕН
Пржен модар патлиџан (#71)
By Star Ocean
220 ДЕН
Пржен зеленчук на кинески начин (#70)
By Star Ocean
210 ДЕН
Пржени Брокули (#76)
By Star Ocean
220 ДЕН
Пржени печурки во соја сос (#75)
By Star Ocean
220 ДЕН
Пржени пелмени со месо (#93)
By Star Ocean
230 ДЕН
Риба со зеленчук (#64)
By Star Ocean
330 ДЕН
Риба во грне (#65)
By Star Ocean
400 ДЕН
Риба во слатко-кисел сос (#62)
By Star Ocean
340 ДЕН
Рибја Супа (#15)
By Star Ocean
130 ДЕН
Салата од цвекло и морков (#26)
By Star Ocean
90 ДЕН
Салата од краставица со шунка со црни и бели кинески печурки (#25)
By Star Ocean
180 ДЕН
Слатко-кисели пилешки топчиња со ананас (#33)
By Star Ocean
360 ДЕН
Слатко-кисело Крцкаво Свинско Месо (#41)
By Star Ocean
290 ДЕН
Слатко-кисели свински топчиња со ананас (#42)
By Star Ocean
380 ДЕН
Слатко-кисело Крцкаво Пилешко (#32)
By Star Ocean
270 ДЕН
Шпагети со домат (#81)
By Star Ocean
160 ДЕН
Шпагети со морски плодови (#84)
By Star Ocean
200 ДЕН
Шпагети со печурки (#88)
By Star Ocean
180 ДЕН
Шпагети со пилешко месо (#83)
By Star Ocean
180 ДЕН
Шпагети со ракчиња (#86)
By Star Ocean
210 ДЕН
Шпагети со спанаќ (#87)
By Star Ocean
170 ДЕН
Шпагети со шунка (#85)
By Star Ocean
180 ДЕН
Шпагети со зеленчук (#80)
By Star Ocean
160 ДЕН
Супа од брокула (#18)
By Star Ocean
100 ДЕН
Супа од морски плодови (#14)
By Star Ocean
160 ДЕН
Сува Риба (#63)
By Star Ocean
320 ДЕН
Суво Крцкаво Пилешко (#37)
By Star Ocean
220 ДЕН
Суво Крцкаво Свинско Месо (#46)
By Star Ocean
240 ДЕН
Свинско месо со црни и бели печурки и никулци од бамбус (#48)
By Star Ocean
290 ДЕН
Свинско месо со кари (#45)
By Star Ocean
260 ДЕН
Свинско месо со печурки (#44)
By Star Ocean
280 ДЕН
Свинско месо со зеленчук (#47)
By Star Ocean
280 ДЕН
Свинско месо во грне (#495)
By Star Ocean
450 ДЕН
Телешко месо со црни и бели кинески печурки и никулци од бамбус (#53)
By Star Ocean
300 ДЕН
Телешко месо со зеленчук (#52)
By Star Ocean
310 ДЕН
Телешко месо со кари (#51)
By Star Ocean
310 ДЕН
Телешко месо во соја сос (#55)
By Star Ocean
320 ДЕН
Ориз (#100)
By Star Ocean
60 ДЕН
Зелка Салата (#21)
By Star Ocean
110 ДЕН
Пржени нудли со пилешко месо, Азиска салата, и Пролетни ролнички
By Jack's Salad Bar
350 ДЕН
Ракчиња со брокула и пржен ориз, Зеленчук и Азиска салата
By Jack's Salad Bar
420 ДЕН
Пилешко месо со путер и кари сос, Самоса, Ориз со ким и Индиска салата
By Jack's Salad Bar
370 ДЕН
Индиски леб со микс од зеленчук и индиска салата
By Jack's Salad Bar
330 ДЕН
Луто пилешко месо со нудли и Азиска салата
By Jack's Salad Bar
370 ДЕН
Азиско комбо-топчиња од мелено месо, Пржен ориз, Азиска салата, Пролетни ролнички, Aзиска салата и Нудли
By Jack's Salad Bar
380 ДЕН
Самоса, Чили пилешко месо и Индиски чатни
By Jack's Salad Bar
370 ДЕН
Супа со азиски кнедли со пилешко месо
By Jack's Salad Bar
150 ДЕН
Пржен ориз, и Пилешко месо со индиски орев, и Сомтум салата
By Jack's Salad Bar
430 ДЕН
Вегетарјанско мени 1
By Star Ocean
400 ДЕН
Вегетарјанско мени 2
By Star Ocean
190 ДЕН
Вегетарјанско мени 3
By Star Ocean
490 ДЕН
Пржени нудли во вок тава (600гр)
By Noodles To Go
270 ДЕН
Пилешка супа со морков
By Noodles To Go
150 ДЕН
Супа од говедско месо и ѓумбир
By Noodles To Go
180 ДЕН
Супа од зеленчук
By Noodles To Go
150 ДЕН
Свински ребра (200гр)
By Noodles To Go
270 ДЕН
Ориз пржен во вок тава (600гр)
By Noodles To Go
250 ДЕН
Крцкави пржени пилешки копанчиња (350гр)
By Noodles To Go
190 ДЕН
Печени пилешки крилца (300-350гр)
By Noodles To Go
180 ДЕН
Пржени пилешки топчиња (400гр)
By Noodles To Go
200 ДЕН
Благи лепливи пилешки топчиња (400гр)
By Noodles To Go
200 ДЕН
Пржени крцкави нудли (120гр)
By Noodles To Go
110 ДЕН
Домашен начос (200гр)
By Noodles To Go
180 ДЕН
Чили крцкав чипс (250гр)
By Noodles To Go
120 ДЕН
Ролни од тенки кори
By Noodles To Go
60 ДЕН
Salt & Pepper Закуски
By Noodles To Go
200 ДЕН
Оброци со омлет Foo Yung
By Noodles To Go
170 ДЕН
SPECIAL 1
By Noodles To Go
290 ДЕН
Говедско Kари
By Noodles To Go
440 ДЕН
SPECIAL 3
By Noodles To Go
290 ДЕН
SPECIAL 4
By Noodles To Go
290 ДЕН
Кари нудли со свинско
By Noodles To Go
360 ДЕН
SPECIAL 5
By Noodles To Go
290 ДЕН
Слатко кисело и пилешко
By Noodles To Go
290 ДЕН
Пилешко кари
By Noodles To Go
310 ДЕН
Тајландско црвено пилешко
By Noodles To Go
340 ДЕН
Мешан зеленчук со тофу и кари сос
By Noodles To Go
360 ДЕН
Слатко кисели шкампи
By Noodles To Go
440 ДЕН
Мешан зеленчук со кари сос
By Noodles To Go
270 ДЕН
Свински ребра со кари
By Noodles To Go
360 ДЕН
Пилешко со лимон
By Noodles To Go
290 ДЕН
Ракчиња со кари и зеленчук
By Noodles To Go
480 ДЕН
Пропржен зеленчук со индиски ореви
By Noodles To Go
330 ДЕН
Мешан 3еленчук со 3елен бибер и темен сос од соја
By Noodles To Go
330 ДЕН
Зеленчук во лут гарлик чили сос
By Noodles To Go
290 ДЕН
Пржено тофу со зелен бибер и темен сос од соја
By Noodles To Go
330 ДЕН
Пржено пилешко со чили, лук и ориз
By Noodles To Go
290 ДЕН
Крцкаво сецкано говедско со чили
By Noodles To Go
360 ДЕН
Говедско месо со брокули и темен сос од соја
By Noodles To Go
330 ДЕН
Свински ребра и темен сос од соја
By Noodles To Go
330 ДЕН
Крцкаво сецкано пилешко со чили
By Noodles To Go
220 ДЕН
Пилешко со зеленчук
By Thai Box
200 ДЕН
Пилешко слатко - кисело
By Thai Box
220 ДЕН
Пилешко со лимон
By Thai Box
220 ДЕН
Пилешко со зелено кари
By Thai Box
280 ДЕН
Пилешко со црвено кари
By Thai Box
280 ДЕН
Свинско со зеленчук
By Thai Box
220 ДЕН
Свинско со печурки и кикирики
By Thai Box
260 ДЕН
Телешко со зеленчук
By Thai Box
240 ДЕН
Телешко со пиперчиња и босилек
By Thai Box
260 ДЕН
Ракчиња и лигњи со зеленчук
By Thai Box
280 ДЕН
Пад таи со оризови нудлс
By Thai Box
240 ДЕН
Оризови нудлс со зеленчук
By Thai Box
240 ДЕН
Пржен зеленчук
By Thai Box
200 ДЕН
Пржени мешани печурки
By Thai Box
280 ДЕН
Пржен ориз со зеленчук
By Thai Box
220 ДЕН
Ориз со ѓумбир и кари
By Thai Box
220 ДЕН
Крилца со лук и бибер
By Thai Box
220 ДЕН
Зелена салата со таи мирудии
By Thai Box
130 ДЕН
Салата со пилешко
By Thai Box
170 ДЕН
Салата со поховани лигњи
By Thai Box
240 ДЕН
Том Јам - Пилешко
By Thai Box
130 ДЕН
Том Јам - Ракчиња и лигњи
By Thai Box
200 ДЕН
Том Кха (со кокосово млеко) - Пилешко
By Thai Box
170 ДЕН
Том Кха (со кокосово млеко) - Ракчиња и лигњи
By Thai Box
220 ДЕН
Нудли со пилешко, свинско и говедско
By Star Ocean
250 ДЕН
Нудли со телешко
By Star Ocean
250 ДЕН
Нудли со свинско
By Star Ocean
240 ДЕН
Нудли со пилешко
By Star Ocean
230 ДЕН
Нудли со зеленчук
By Star Ocean
220 ДЕН