FoodGuru MK - Повеќе од достава на храна
Loading...

Драги гуруа, промотивно имаме 50% на доставата! ♥️

Додадено во кошничка!
-->
-->
Категории на храна
Појадок, домашно, апетисани
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Пијалоци
Ресторани »
Најави се
Појадок, домашно, апетисани
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Пијалоци
Најави се на
Погрешена лозинка. Пробај со ја заборавив лозинката!
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Појадок, домашно, апетисани
Додадено во омилени
Strawberry Smoothie
By Vega
130 ДЕН
Raspberry Smoothie
By Vega
130 ДЕН
Green Smoothie
By Vega
130 ДЕН
Moca Smoothie
By Vega
130 ДЕН
Berries Coconut
By Vega
130 ДЕН
Exotic Smoothie
By Vega
130 ДЕН
Fat Burning Smoothie
By Vega
130 ДЕН
Slim Fit Smoothie
By Vega
130 ДЕН
Peanut Butter-Banana Smoothie
By Vega
130 ДЕН
Protein Smoothie
By Vega
165 ДЕН
Breakfast Smoothie
By Vega
165 ДЕН
Detox Smoothie
By Vega
200 ДЕН
Hulk Smoothie
By Vega
200 ДЕН
Nutella Smoothie
By Vega
220 ДЕН
Смути Шумска Фантазија
By Public Room
160 ДЕН
Смути Зелена Инвазија
By Public Room
160 ДЕН
Омлет Мамурлак
By Public Room
170 ДЕН
Пита Нови Београд
By Public Room
200 ДЕН
Дуо Сирење
By Mini Pani Rekord
25 ДЕН
Дуо Вишна
By Mini Pani Rekord
25 ДЕН
Виршла
By Mini Pani Rekord
14 ДЕН
Шунка Сирење
By Mini Pani Rekord
13 ДЕН
Шунка Павлака
By Mini Pani Rekord
11 ДЕН
Вишна
By Mini Pani Rekord
13 ДЕН
Кајсија
By Mini Pani Rekord
10 ДЕН
Мини Бурек со Месо
By Mini Pani Rekord
19 ДЕН
Мини Бурек со Сирење
By Mini Pani Rekord
19 ДЕН
Мини Калцоне
By Mini Pani Rekord
11 ДЕН
Мини Пица
By Mini Pani Rekord
8 ДЕН
Дупло Сирење
By Mini Pani Rekord
12 ДЕН
Мини Пица Пилешка Шунка и Сирење
By Mini Pani Rekord
30 ДЕН
Мини Крофна Ла Крем
By Mini Pani Rekord
25 ДЕН
Јајце на Око со Телешка Пршута или Сланина
By Centar Bar
200 ДЕН
Омлет со Шунка и Кашкавал
By Centar Bar
170 ДЕН
Омлет од Белки и Брокула
By Centar Bar
190 ДЕН
Центар Бар Доручек
By Centar Bar
220 ДЕН
Потаж од Печурки
By Centar Bar
170 ДЕН
Потаж од Брокула
By Centar Bar
170 ДЕН
3 јајца на око со гарнир
By Turist Plostad
150 ДЕН
3 јајца на око со суџук
By Turist Plostad
200 ДЕН
Турски Менемен (Летна Манџа)
By Turist Plostad
240 ДЕН
Турски Појадок за Двајца
By Turist Plostad
960 ДЕН
Пилешка Чорба
By Turist Plostad
145 ДЕН
Кикиритки
By Apetisani Bosfor
25 ДЕН
Сончоглед
By Apetisani Bosfor
25 ДЕН
Семки
By Apetisani Bosfor
45 ДЕН
Макадамија
By Apetisani Bosfor
250 ДЕН
Турли Тава
By Repete Domasna Kujna
150 ДЕН
Гравче
By Repete Domasna Kujna
130 ДЕН
Грашок
By Repete Domasna Kujna
130 ДЕН
Булгур со Печурки
By Repete Domasna Kujna
160 ДЕН
Ориз
By Repete Domasna Kujna
130 ДЕН
Пире
By Repete Domasna Kujna
130 ДЕН
Спанаќ со Јајце
By Repete Domasna Kujna
160 ДЕН
Ќофте
By Repete Domasna Kujna
35 ДЕН
Ќофте од Леќа
By Repete Domasna Kujna
30 ДЕН
Пилешки Копан со Надкопан
By Repete Domasna Kujna
140 ДЕН
Сарма
By Repete Domasna Kujna
230 ДЕН
Посна Сарма
By Repete Domasna Kujna
200 ДЕН
Телешка Чорба
By Repete Domasna Kujna
110 ДЕН
Пилешка Чорба
By Repete Domasna Kujna
110 ДЕН
Потаж од Тиква
By Repete Domasna Kujna
100 ДЕН
Салата со цвекло и кромид
By Repete Domasna Kujna
130 ДЕН
Пилешко во Кари
By Repete Domasna Kujna
150 ДЕН
Чиа Пудинг
By Fluffy
120 ДЕН